piątek, 19 kwietnia 2013

Jon Hennessey w Krakowie - pokaz i warsztaty | Off Plus Camera 2013


Kilka dni temu otrzymałam zaproszenie na warsztaty z światowej sławy wizażystą gwiazd, Jonem Hennesseyem. Warsztaty odbyły się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera. Nie mogłam nie skorzystać z takiej okazji i z miłą chęcią wzięłam w nich udział!Jon Hennessey na co dzień pracuje ze znanymi gwiazdami show biznesu, podczas pokazów cenionych domów mody oraz podczas największych imprez w show biznesie, takich jak Oskary i Festiwal w Cannes.Warsztaty odbyły sie w Alvernia Studios pod Krakowem. 
Piękne miejsce! Klimat niczym w kosmosie! Sami zobaczcie :) 

Podczas warsztatów Jon Hennessey zaprezentował nowoczesną interpretację klasycznych makijaży z lat 30 (Marlene Dietrich), 50' (Marilyn Monroe), oraz 80' (Madonna). 

Przez nieco ponad 2 godziny miałam okazję podziwiać doskonały warsztat i technikę mistrza, a następnie pod jego bacznym okiem wykonać własną interpretację jednego z makijaży. Słowa uznania i komplementy mojej pracy były niczym miód na me serce :) To najlepsza nagroda jaką mogłam dostać :) 

Niezapomniane przeżycie, niesamowity talent i fach w ręku. Naprawdę było co oglądać! Bardzo się cieszę, że miałam możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu - jako jedna spośród 20-tu utalentowanych wizażystek :)https://www.facebook.com/media/set/?set=a.520861984638582.1073741827.136390473085737&type=3

7 komentarzy:

 1. Ach tylko pozazdroscic takich warsztatow i slow uznania!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :) Fajne przeżycie :)
  Szkoda tylko że w większości Krakowianki tylko dostawały zaproszenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. super! tylko zazdrościć takiego spotkania :) a miejsce rzeczywiście kosmiczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jaki mega kosmiczny klimat! zajebiście! też byłam na warsztatach z Johnem, przemiły gościu, do tego jaki skromny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, zazdroszczę i gratuluję jednocześnie :)

  OdpowiedzUsuń